Przedstawiciele Handlowi

Andrzej Suchan
E-Mail: andrzej.suchan(at)hettich.com
Telefon: 668 125 208

Paweł Dąbrowski
E-Mail: pawel.dabrowski(at)hettich.com
Telefon: 662 221 991

Grzegorz Skalniak
E-Mail: grzegorz.skalniak@hettich.com
Telefon: 698 068 611

Bartosz Jachowski
E-Mail: bartosz.jachowski(at)hettich.com
Telefon: 694 441 993

Marcin Wtulich
E-Mail: marcin.wtulich@hettich.com
Telefon: 600 828 936

Aleksandra Wierycho
E-Mail: aleksandra.wierycho(at)hettich.com
Telefon: 692 473 861

Marcin Myciak
E-Mail: marcin.myciak(at)hettich.com
Telefon: 690 103 027

Przemysław Ratkowski
E-Mail: przemyslaw.ratkowski@hettich.com
Telefon: 506 801 835

Rafał Baraniuk
E-Mail: rafal.baraniuk@hettich.com
Telefon: 606 807 838

Ryszard Izydorczyk
E-Mail: ryszard.izydorczyk@hettich.com
Telefon: 600 829 078

Tomasz Winiczuk
E-Mail: tomasz.winiczuk@hettich.com
Telefon: 882 707 939

Witold Soboniak
E-Mail: witold.soboniak@hettich.com
Telefon: 692 490 675

Dział Sprzedaży

Macie Państwo pytania odnośnie swojego zamówienia?
Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 i udzieli wszelkich odpowiedzi.

Producenci mebli i hurtownie akcesoriów meblowych

Katarzyna Kosmowska
Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży
Telefon: +48 694 441 999
eMail: katarzyna.kosmowska@hettich.com

Marcin Okoniewski
Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży
Telefon: +48 694 441 986
eMail: marcin.okoniewski@hettich.com

 

Fabryki mebli

Paweł Kęsy
Stanowisko: Koordynator Działu Sprzedaży
Telefon: +48 600 454 746
eMail: pawel.kesy@hettich.com

Doradztwo Techniczne

Macie Państwo pytania w kwestiach technicznych?
Chcielibyście wziąć udział w szkoleniach, webinariach lub odwiedzić nasz Showroom?
Skontaktujcie się z naszym Działem Technicznym!

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wojciech Zarzycki
Stanowisko: Technical Manager
Telefon: +48 600 828 785
eMail: wojciech.zarzycki@hettich.com

Paweł Borkowski
Stanowisko: Doradca techniczny
Telefon: +48 602 575 116
eMail: pawel.borkowski@hettich.com

Fabryki mebli

Meble biurowe
Jacek Domagalski
Stanowisko: Key Account Manager
Telefon: + 48 602 256 010
eMail: jacek.domagalski@hettich.com

Meble kuchenne i mieszkaniowe
Dariusz Zadęcki
Stanowisko: Key Account Manager
Telefon: + 48 604 426 424
eMail: dariusz.zadecki@hettich.com

Meble tapicerowane i łóżka
Marek Łapan
Stanowisko: Area Sales Manager
Telefon: + 48 692 490 676
eMail: marek.lapan@hettich.com

Pozostałe działy

Dział marketingu
Joanna Nowak
Stanowisko: Specjalista d/s marketingu
Telefon: +48 696 164 766
eMail: joanna.nowak@hettich.com

Dział księgowości
Magdalena Kwiatek
Stanowisko: Księgowa
Telefon: +48 61 816 83 03
eMail: magdalena.kwiatek@hettich.com

Dział logistyki
Janusz Fedryna
Stanowisko: Kierownik Logistyki & Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Systemem Jakości
Telefon: +48 61 816 83 04
eMail: janusz.fedryna@hettich.com

Dział personalny
Monika Nowaczyk
Telefon: +48 61 816 83 10
eMail: monika.nowaczyk@hettich.com

Nasunęły się Państwu jakieś pytania lub sugestie?

Napiszcie Państwo do nas, a my skontaktujemy się z Wami.

Newsletter

W Hettich jest mnóstwo nowości wartych odkrycia: nowe pomysły, zaskakujące rozwiązania, innowacyjne produkty, oferty usług, koncepcje współpracy partnerskiej i wiele więcej. Wykorzystajcie Państwo możliwość, aby być informowanym o aktualnościach i zapiszcie się do naszego newslettera. Serdecznie witamy w świecie firmy Hettich!

Wskazówki odnośnie Polityki Prywatności:
Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Dane osobowe, takie jak np. Państwa nazwisko & adres e-mail są przetwarzane wyłącznie wówczas, gdy udostępniają nam Państwo takie dane np. w ramach rejestracji do newslettera. Udostępnione przez Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu realizacji wybranych przez Państwa usług. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą pobierane, przetwarzane i wykorzystywane w innych celach wyłącznie po Państwa uprzedniej zgodzie na takie działania. Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu wskazanym w udzielonej zgodzie oraz we wskazanym zakresie. Zgodnie z powyższym, po uzyskaniu Państwa zgody będziemy na przykład przesyłać nasz newsletter. Dalsze informacje znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Prawo cofnięcia zgody:
Macie Państwo prawo do rezygnacji z otrzymywania newslettera w każdym czasie, bezpośrednio w newsletterze. Swoją zgodę na takie wykorzystywanie danych mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. Państwa sprzeciw wobec wykorzystywania danych należy kierować na adres podany w Polityce prywatności w punkcie 10.