Hettich Polska Sp z o.o.

Lusowo, ul. Wierzbowa 48
62-080 Tarnowo Podgórne

Jesteśmy kompetentnym, ukierunkowanym na klienta partnerem dla przemysłu meblowego, hurtowni akcesoriów meblowych, producentów mebli, architektów i projektantów wnętrz.
W ścisłej współpracy analizujemy potrzeby naszych klientów i spełniamy je indywidualnie i ukierunkowanie, uwzględniając przy tym zawsze aktualne trendy na rynku.
Tak powstają pionierskie rozwiązania dla mebli, które zachwycają użytkowników na całym świecie.

Pytania dotyczące zamówienia

Macie Państwo pytania odnośnie swojego zamówienia?
Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i udzieli wszelkich odpowiedzi.

Telefon: 61 816 83 05/13/23
poniedziałek-piątek: 8:00-16:00

 

W celu uzyskania dalszych kontaktów, skorzystajcie Państwo z naszej wyszukiwarki kontaktów.

Przedstawiciele Handlowi

Aleksandra Wierycho
E-Mail: aleksandra.wierycho@hettich.com
Telefon: 692 473 861

Bartosz Jachowski
E-Mail: bartosz.jachowski@hettich.com
Telefon: 694 441 993

Grzegorz Skalniak
E-Mail: grzegorz.skalniak@hettich.com
Telefon: 698 068 611

Krzysztof Wyderka
E-Mail: krzysztof.wyderka@hettich.com
Telefon: 795 515 725

Marcin Myciak
E-Mail: marcin.myciak@hettich.com
Telefon: 690 103 027

Marcin Wtulich
E-Mail: marcin.wtulich@hettich.com
Telefon: 600 828 936

Andrzej Suchan
E-Mail: andrzej.suchan@hettich.com
Telefon: 668 125 208

Paweł Dąbrowski
E-Mail: pawel.dabrowski@hettich.com
Telefon: 662 221 991

Przemysław Ratkowski
E-Mail: przemyslaw.ratkowski@hettich.com
Telefon: 506 801 835

Rafał Baraniuk
E-Mail: rafal.baraniuk@hettich.com
Telefon: 606 807 838

Ryszard Izydorczyk
E-Mail: ryszard.izydorczyk@hettich.com
Telefon: 600 829 078

Tomasz Winiczuk
E-Mail: tomasz.winiczuk@hettich.com
Telefon: 882 707 939

Witold Soboniak
E-Mail: witold.soboniak@hettich.com
Telefon: 692 490 675

Fabryki mebli

Dział Sprzedaży
Paweł Kęsy
Stanowisko: Koordynator Działu Sprzedaży
Telefon: +48 61 816 83 12
Fax: +: 48 61 814 64 90
eMail: pawel.kesy@hettich.com

Meble biurowe
Jacek Domagalski
Stanowisko: Key Account Manager
Telefon: + 48 602 256 010
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: jacek.domagalski@hettich.com

Meble kuchenne i mieszkaniowe
Dariusz Zadęcki
Stanowisko: Key Account Manager
Telefon: + 48 604 426 424
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: dariusz.zadecki@hettich.com

Meble tapicerowane
Mariusz Kwiatkowski
Stanowisko: Key Account Manager
Telefon: + 48 692 490 676
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: mariusz.kwiatkowski@hettich.com

Producenci mebli i hurtownie akcesoriów meblowych

Dział Sprzedaży
Katarzyna Kosmowska
Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży
Telefon: +48 61 816 83 23
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: katarzyna.kosmowska@hettich.com

Marcin Okoniewski
Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży
Telefon: +48 61 816 83 13
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: marcin.okoniewski@hettich.com

Doradztwo techniczne

Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wojciech Zarzycki
Stanowisko: Technical Manager
Telefon: +48 600 828 785
eMail: wojciech.zarzycki@hettich.com

Paweł Borkowski
Stanowisko: Doradca techniczny
Telefon: +48 602 575 116
eMail: pawel.borkowski@hettich.com

 

Pozostałe działy

Dział marketingu
Joanna Nowak
Stanowisko: Specjalista d/s marketingu
Telefon: +48 61 816 83 01
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: joanna.nowak@hettich.com

Dział księgowości
Magdalena Kwiatek
Stanowisko: Księgowa
Telefon: +48 61 816 83 03
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: magdalena.kwiatek@hettich.com

Dział logistyki
Janusz Fedryna
Stanowisko: Kierownik Logistyki & Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Systemem Jakości
Telefon: +48 61 816 83 04
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: janusz.fedryna@hettich.com

Dział personalny
Monika Nowaczyk
Telefon: +48 61 816 83 10
Fax: +48 61 816 83 02
eMail: monika.nowaczyk@hettich.com

Magazyn
Marek Kruczyński
Stanowisko: Kierownik Magazynu
Telefon: +48 692 917 352
Fax: +48 61 853 97 01
eMail: marek.kruczynski@hettich.com

Nasunęły się Państwu jakieś pytania lub sugestie?

Napiszcie Państwo do nas, a my skontaktujemy się z Wami.

Newsletter

W Hettich jest mnóstwo nowości wartych odkrycia: nowe pomysły, zaskakujące rozwiązania, innowacyjne produkty, oferty usług, koncepcje współpracy partnerskiej i wiele więcej. Wykorzystajcie Państwo możliwość, aby być informowanym o aktualnościach i zapiszcie się do naszego newslettera. Serdecznie witamy w świecie firmy Hettich!

Wskazówki odnośnie Polityki Prywatności:
Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Dane osobowe, takie jak np. Państwa nazwisko & adres e-mail są przetwarzane wyłącznie wówczas, gdy udostępniają nam Państwo takie dane np. w ramach rejestracji do newslettera. Udostępnione przez Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać wyłącznie w celu realizacji wybranych przez Państwa usług. Przekazane przez Państwa dane osobowe będą pobierane, przetwarzane i wykorzystywane w innych celach wyłącznie po Państwa uprzedniej zgodzie na takie działania. Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu wskazanym w udzielonej zgodzie oraz we wskazanym zakresie. Zgodnie z powyższym, po uzyskaniu Państwa zgody będziemy na przykład przesyłać nasz newsletter. Dalsze informacje znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Prawo cofnięcia zgody:
Macie Państwo prawo do rezygnacji z otrzymywania newslettera w każdym czasie, bezpośrednio w newsletterze. Swoją zgodę na takie wykorzystywanie danych mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. Państwa sprzeciw wobec wykorzystywania danych należy kierować na adres podany w Polityce prywatności w punkcie 10.